Edukacinė programa "Senieji amatai"

Juodosios keramikos edukacinė programa – „Senieji amatai“

Juodoji keramika – seniausias žinomas molio degimo būdas. Lietuva viena iš nedaugelio šalių išlaikiusi šio amato tradiciją iki mūsų dienų. Rankomis lipdyti ir žiesti puodai, puodynės, vazos, ąsočiai ir kt., dekoruoti laikantis senosios tradicijos – saikingai, lietuviškais, baltiškais ornamentais. Tai unikali, ekologiška keramika, nes jos gamyboje nenaudojamos glazūros. Apsilankius dirbtuvėse galima susipažinti su juodosios keramikos istorija ir gamyba, apžiūrėti degimo krosnį, nusižiesti, nusilipdyti ir išdekoruoti savo darbelį, o taip pat įsigyti ar užsisakyti norimą indą ar suvenyrą.
edukacija.jpg
Renatos Jankauskienės juodosios keramikos dirbtuvių gaminiams ir edukacinei programai suteiktas Salantų regioninio parko produkto ženklas.
Dirbtuvės įsikūrusios Mosėdžio g. 57, Šauklių k., Skuodo r. Edukaciniai užsiėmimai vedami tiek moksleivių, tiek suaugusiųjų grupėms ir trunka apie 1-3 val., priklausomai nuo dalyvaujančių amžiaus. Vienu metu daugiausia gali dalyvauti apie 40 žmonių. Laiką susitarus iš anksto, užsiėmimai galimi bet kurią savaitės dieną. 
Kreiptis į Renatą Jankauskienę. Daugiau informacijos tel. 8601 76686, 8600 85623 arba el. p. rmjankauskai@gmail.com

Sprendimas V studija | TVS