Naujienos

Informuojame, jog šiuo metu Kalnalio apžvalgos bokšte lankytis nesaugu! Bokštui reikalingas kapitalinis remontas, todėl raginame visus Salantų regioninio parko lankytojus būti atidžius... plačiau»
Visame pasaulyje suprantama, jog užtvankos upėse nėra natūraliai susiformavusios, tai – žmonių veiklos padarinys. Niekam nekyla abejonių dėl užtvankų daromos žalos gamtai, ypatingai upių ekosistemai. Neabejojama ir vietos... plačiau»
Kviečiame šią vasarą keliauti po saugomas teritorijas Lietuvoje! Užsidėkite antspaudus nacionalinių ir regioninių parkų lankytojų centruose. Surinkite 36 antspaudus ir gaukite knygą apie saugomas teritorijas... plačiau»
Statinių statybvietės adresas ir žemės sklypo kadastrinis numeris: Salantų m., Kretingos r. sav., žemės sklypas nesuformuotas. Žemės sklypo esama ir (ar) numatoma pagrindinė naudojimo paskirtis ir būdas: Kita Statinių... plačiau»
Nekantraudami pranešame, jog nuo gegužės 19 d. galite aplankyti Salantų regioninio parko direkcijos lankytojų centrą ir susipažinti su išskirtinėmis Salantų regioninio parko vertybėmis! Čia – vaizdinė, garsinė ir pati... plačiau»
Gegužės 14 d. Salantų regioninio parko direkcija kartu su programos „Kurk Lietuvai“ dalyvėmis Jone Leščinskaite ir Ieva Zamaraite suorganizavo konferenciją, skirtą Pasaulinei žuvų migracijos dienai paminėti. Šios konferencijos... plačiau»


Sprendimas V studija | TVS