Naujienos

Ar žinote kokias dovanas mums paliko paskutinis ledynas, dengęs Lietuvą ir pasibaigęs maždaug prieš keturiolika tūkstančių metų? Iš Skandinavijos buvo atvilkęs įspūdingo dydžio akmenų, ... plačiau»
Informuojame, jog LR kultūros ministras patvirtino V kvietimo Kultūros paso paslaugų rinkinį ir į jį įtraukė dvi Salantų regioninio parko direkcijos edukacijas (Kuršių pilies beieškant, Salantų kaštono žvaigždžių... plačiau»
Vakar Kretingoje buvo pristatytas 2020 m. Kretingos rajono turizmo sezonas. Pristatyme dalyvavome ir mes. Bendradarbiaujant kartu su Kretingos rajono savivaldybe, Kretingos švietimo centro turizmo... plačiau»
2019-12-20 / Sveikiname!
2019-ieji metai buvo dosnūs ir įsimintini. Norime padėkoti visiems Salantų regioninio parko direkcijos draugams, partneriams, kolegoms. Tikimės produktyvaus, sėkmingo bendradarbiavimo ir 2020-aisiais metais.... plačiau»
Salantų regioninio parko direkcija 2019 metais įgyvendino projektą „Vakarų Lietuvos paveldo vertybių aktualizavimas ir sklaida, sukuriant Salantų regioninio parko istorijos ir kultūros paveldo archeologinių, istorinių, architektūrinių... plačiau»
Informuojame, kad lapkričio 15 dieną VĮ Valstybinių miškų urėdijos miškininkai kviečia gyventojus į mišką pasiimti paruoštų eglės šakų ir jomis apsaugoti augalus nuo artėjančių žiemos šalčių!... plačiau»


Sprendimas V studija | TVS