Naujienos

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba kartu su kelionių portalu pamatyklietuvoje.lt šią vasarą kviečia aplankyti 25 įspūdingiausius Lietuvos medžius – gamtos paveldo objektus. Vieni jų yra lankomi, tačiau... plačiau»
Šiais metais Minijos tvarkymo talka „Sveika Minija“ įvyko pavasarį, ievoms žydint. Jos metu, su gausiu savanorių būriu rinkome šiukšles Minijos upėje. Šis renginys... plačiau»
Kviečiame ir siūlome Jums išbandyti KITOKIAS pamokas, nes jau pats laikas į žaliąsias erdves! Juk geriausiai išmokstama per potyrius: kai gali pats paliesti, pats užuosti, pats pamatyti ar net paragauti.... plačiau»
Šis pavasaris – ypatingai palankus metas miško gaisrams kilti. Prognozuojama, kad 2019 m. balandžio 17–18 d. visoje Lietuvoje vyraus trečios klasės miškų gaisringumas. Salantų regioninio... plačiau»
Turbūt šiai dienai nerasime nei vieno sąmoningo žmogaus, kuris nežinotų, kas yra akcija DAROM, nes tai yra vienas didžiausių renginių Lietuvoje, kuris atkreipia dėmesį ne tik į aplinkosaugos problemas Lietuvoje... plačiau»
Salantų regioninio parko lankytojų centre balandžio 5 d. įvyko pirmasis renginys, skirtas geografijai populiarinti "GEO Popietė“, o šiais metais dar ir vietovardžių metams paminėti. Jo metu, apžvelgėme... plačiau»


Sprendimas V studija | TVS