Naujienos

Nuo 2022 metų sausio pradžios pasikeitė valstybinių parkų, gamtinių rezervatų direkcijų ir Žuvinto biosferos rezervato direkcijos teikiamų mokamų paslaugų įkainiai. Daugumos nacionalinių ir regioninių... plačiau»
Salantų regioninio parko direkcija ieško vyr. specialisto, dirbančio pagal darbo sutartį. Veiklos sritys: personalo, apskaitos, buhalterijos. Dokumentus pretendentai gali pateikti el. būdu... plačiau»
Salantų regioninio parko direkcija primena, kad vadovaujantis Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklėmis nuo spalio 1 d. iki gruodžio 31 d. draudžiama margųjų upėtakių žūklė. Siekiant apsaugoti migruojančius šlakius ir lašišas jų sankaupų vietose... plačiau»
Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keisis dalies paslaugų teikimas, susijęs su Lietuvos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą.  Todėl informuojame, jog  Salantų regioninio parko direkcija... plačiau»
Kraštovaizdžio mozaikoje upės veikia kaip kelias, kuriuo juda ne tik vanduo, bet ir jo nešamas gruntas bei maisto medžiagos. Kol upės teka, tol jų nešmenys juda kartu su tėkme, sukurdami tipiškus... plačiau»
Kartenos festivalis „Kuršių genties vartus pravėrus“ rengiamas nuo 2016 metų. 2021 m. liepos 31 d. tai jau bus 6-asis, kuris išsiskirs iš kitų festivalių nauja koncepcija ir tema. 2021-ieji metai LR Seimo paskelbti 100-osioms... plačiau»


Sprendimas V studija | TVS