Naujienos

Šiais metais minime Lietuvos regioninių parkų 25-metį. Ta proga regioninių parkų direkcijos kartu su etnografiniais ansambliais, vietos amatininkais, bendruomenėmis gegužės 26 d. susirenka Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse. Renginys... plačiau»
Išaušus giedroms dienos ir atėjus taip ilgai lauktai šilumai regioniniai ir nacionaliniai parkai ruošiasi turizmo sezono atidarymui. Tad kviečiame į Salantų regioninio parko edukacinius užsiėmimus pagal... plačiau»
    Gegužės 9 d. Vilniuje vykusiame renginyje "LIFE mugė", skirtame paminėti LIFE programos 25-mečiui, buvo pristatytas ir Salantų regioninio parko direkcijos kartu su projekto... plačiau»
Saugomų teritorijų lankytojams, kurie įsigys metinį arba šeimos metinį lankytojo bilietą, šią vasarą siūloma nemokamai apsilankyti nacionalinių ir regioninių parkų direkcijų organizuojamuose renginiuose. Lankytojas, įsigijęs... plačiau»
Šeštadienį įvyko „Šauliškas Minijos tvarkymas – 2017“, kuriame dalyvavo apie 40 jaunųjų Klaipėdos krašto Šaulių. Plaukdami baidarėmis maršrutu Aleksandravas- Cigonaliai- Kartena buvo išvalyta Minija... plačiau»
Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos mokiniai kartu su istorijos mokytoja Dalia Zibaliene ir Edita Stalmokienė minėdami piliakalnių metus aktyviai tvarkė Dauginčių taką ir Minijos upės pakrantes ties... plačiau»


Sprendimas V studija | TVS