Naujienos

2020.01.07
Turizmo sezono naujienos

Vakar Kretingoje buvo pristatytas 2020 m. Kretingos rajono turizmo sezonas. Pristatyme dalyvavome ir mes. Bendradarbiaujant kartu su Kretingos rajono savivaldybe, Kretingos švietimo centro turizmo informacijos centru, nuo š. m. birželio 17 d. iki rugsėjo 18 d. kviesime į nuolatines ekskursijas, kuriose galėsite susipažinti su Kartenos piliakalnio kompleksu bei Salantų miesto istorija.


Pažintinėje kelionėje „Paskendusi Kartenos pilis“ kiekvienas pasiners į Kartenos apylinkių praeitį, kai pirminis istorijos šaltinis buvo iš lūpų į lūpas perduodama patirtis, išgyvenimai, tikėjimai ir faktai. Kur yra riba tarp tikra ir netikra, tarp praeities ir šiandienos, tarp istorijos ir mitų? Tai yra klausimai, į kuriuos atsakymus rasite tik pažinę Kartenos piliakalnį.

Šios ekskursijos numatytos birželio 18 d., liepos 16 d., rugpjūčio 27 d., rugsėjo 17 d. 

Pažintinės kelionės „Salantų miesto paslaptys“ metu ekskursijos dalyviai susipažins su Salantų miesto istorine dalimi, Salantų miesto žydų bendruomenės, dvaro parko istorija, pakeliui stabtelės susipažinti su pačiu storiausiu, gyvybingu, šiuo metu žinomu, Lietuvoje kaštonu. Bus įminti Salantų Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios raidos, Gaidžio kalno koplyčios faktų ir mitų slėpiniai bei pristatytos legendos, sklandančios iki šių dienų. 

Šios ekskursijos numatytos liepos 2 d., rugpjūčio 13 d., rugsėjo 10 d. 

Sekite informaciją Salantų regioninio parko direkcijos interneto svetainėje www.salanturp.lt, Facebook paskyroje.

Daugiau:

tel. 8 445 58 761

el. p. irma.zasytiene@salanturp.lt


https://www.kretinga.lt/node/12457


Atgal


Sprendimas V studija | TVS