Naujienos

2019.12.16
Virtualus gidas po Salantų regioninį parką

Salantų regioninio parko direkcija 2019 metais įgyvendino projektą „Vakarų Lietuvos paveldo vertybių aktualizavimas ir sklaida, sukuriant Salantų regioninio parko istorijos ir kultūros paveldo archeologinių, istorinių, architektūrinių ir mitologinių objektų interaktyvų erdvės modulį“.

Projektą iš dalies finansavo Lietuvos kultūros taryba, partneriai: UAB „Inverse“, Salantų, Kartenos, Kalnalio, Mosėdžio parapijų klebonai.

Šiuo projektu siekiama didinti ir platinti informaciją apie Salantų regioniniame parke esančias nekilnojamojo kultūros paveldo vertybes, jų unikalumą ir svarbą, parko lankytojų centre vykdomos edukacinės, kultūrinės ir kitos veiklos žinomumą sukuriant internetinį edukacinį gidą, filmuotą inovatyvią 360 laipsnių formato medžiagą bei užtikrinant prieinamumą Lietuvos Respublikos bei užsienio valstybių visuomenėms.

Projekto metu buvo sukurtas Salantų regioninio parko kultūros vertybes reprezentuojantis internetinis edukacinis gidas lietuvių ir anglų kalbomis, informacija paskelbta ir pritaikyta Google Maps žemėlapiuose, Salantų regioninio parko direkcijos bei „Gidas360“ „Youtube“ portalo kanaluose.

Kviečiame susipažinti su Salantų regioninio parko virtualiu gidu:

https://www.gidas360.lt/hmd/salantai/custom/#startscene=scene_47

Sekite informaciją apie šį projektą ir jame sukurtas vizualines priemones Salantų regioninio parko direkcijos interneto svetainėje www.salanturp.lt, Facebook paskyroje „Salantų regioninio parko direkcija“, Instagram „Salanturegioninisparkas“. 


Atgal


Sprendimas V studija | TVS