Naujienos

2019.07.22
Kartenos festivalis „Kuršių genties vartus pravėrus“

Didingos kuršių ir žemaičių praeities dvasia atgimstantis Kartenos piliakalnis rugpjūčio 2–3 dienomis ir vėl vilios tūkstančius smalsuolių sugrįžti į tolimą Žemaitijos krašto praeitį.

Kartenos festivalis – tai atkuriamosios istorijos šventė kiekvienam, besidominčiam istorija, nematerialiuoju kultūriniu paveldu, išskirtine ir autentiška lietuviška muzika! Festivalis yra visiškai nemokamas ir atviras visiems, subalansuotas ir skirtas visai šeimai.

Šių metų festivalyje dalyvaus įvairūs folkloro kolektyvai ir kapelos iš viso Žemaitijos regiono, alternatyviosios ir populiariosios lietuviškos muzikos grupės ir atlikėjai. Išgirsite virtuoziškąjį Saulių Petreikį su grupe ir programa, skirta tik Kartenos festivalio klausytojams. Paklausysite ir ekstravagantiškojo Sauliaus Prūsaičio.

Veiks senųjų amatų ir tautodailės mugė, vyks dviejų dalių karo stovykla: vienoje telksis Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kariuomenė, kitoje stovyklos dalyje susiburs Vokiečių Ordino riteriai su svečiais iš Vakarų Europos. Festivalyje veiks interaktyvios ginkluotės ir šarvuotės ekspozicijos. Jose kiekvienas lankytojas turės galimybę pasimatuoti viduramžių žemaičių šarvus ar nusifotografuoti su riteriais, išbandyti savo rankos miklumą ir akies taiklumą svaidydamas į taikinį kovos kirvį ar ietį.

Organizuojamos viduramžių futbolo varžybos, virvės traukimo čempionatas, į kuriuos galite registruoti savo komandą ir laimėti rėmėjų įsteigtus prizus! Ir, žinoma, kviečiame išbandysi savo ištvermę septynių piliakalnių pėsčiųjų žygyje. Tai ir visa kita Jūsų lauks šiemet Kartenos festivalyje! Kviečiame!


Sekite naujienas ,,Facebook " puslapyje: https://www.facebook.com/events/1410972269045720/


Atgal


Sprendimas V studija | TVS