Naujienos

2019.04.29
Edukacija po atviru dangumi!

Kviečiame ir siūlome Jums išbandyti KITOKIAS pamokas, nes jau pats laikas į žaliąsias erdves! Juk geriausiai išmokstama per potyrius: kai gali pats paliesti, pats užuosti, pats pamatyti ar net paragauti. O jeigu visa tai suderinta su aktyvia veikla, su fiksavimu, analizavimu, skaičiavimu ir kūryba, tai vaikas ugdomas visapusiškai!
Išsiruoškite užuosti kadagių aromato, paragauti bruknių, tyrinėti dar nematytas „planetas“ Lietuvos tundroje, susipažinti su ryškiausia Salantų miesto parko "žvaigžde" - Salantų kaštonu, pabandyti „atrasti“ kuršių pilį, mokytis orientuotis vietovėje, ieškoti augalų skirtumų, nustatyti medžių amžių, lavinti atmintį ir pastabumą, gilinti žinias, o svečiuojantis prie Minijos gal net pamatyti tulžį!
Visa tai rasite mūsų edukacinėse programose "Šauklių riedulyno PLANETA", "Salantų KAŠTONO žvaigždžių valanda", "KURŠIŲ PILIES beieškant", "Svečiuose - ŠILPELKĖS miške" po atviru dangumi. Siūlome išbandyti bet kurią iš jų. Daugiau informacijos rasite mūsų internetinės svetainės edukacijų skyriuje arba klauskite el.paštu direkcija@salanturp.lt ir telefonu 861448404 arba 8445 58761.


Atgal


Sprendimas V studija | TVS