Naujienos

2019.04.15
Prasidėjo pavasarinės talkos

Turbūt šiai dienai nerasime nei vieno sąmoningo žmogaus, kuris nežinotų, kas yra akcija DAROM, nes tai yra vienas didžiausių renginių Lietuvoje, kuris atkreipia dėmesį ne tik į aplinkosaugos problemas Lietuvoje ir visame pasaulyje, bet skatina savanorystės, socialinio atsakingumo ir pilietiškumo jausmus. Akcija „Darom" Lietuvoje pirmą kartą startavo 2008 metų pavasarį, o šių metų balandžio 27 dieną, tai bus jau dvyliktoji visuotinė talka. 
Daugelis mokyklų, gimnazijų ir kitų švietimo įstaigų nieko nelaukdami jau pradeda organizuoti pavasarines švarinimo talkas. Kaip antai Salantų gimnazija. Šios mokyklos mokytojai ir jų mokiniai nuo pirmos iki dvyliktos klasės, visi dalyvavo balandžio 12 d. vykusioje akcijoje. Jų dėka buvo sutvarkytos Salantų užtvankos ir Salanto upės pakrantės, Salantų miestelio lankomos vietos, miesto parkas, ąžuolynas. Be to, surinktos šiukšlės ir Juodupėnų tvenkinio prieigose bei poilsiavietėje. 
Na, o vyresniųjų klasių Salantų gimnazistams išskirtinė padėka – jie prisidėjo ir prie atvirų buveinių išsaugojimo, kraudami nukirstų krūmų atžalas į krūvas.
Nuoširdžiai dėkojame už jūsų pastangas ir gerą darbą Žemei bei mus supančiai aplinkai, susitikime balandžio 27 d. „DAROM 2019“ akcijos metu!


Atgal


Sprendimas V studija | TVS