Naujienos

2018.10.29
Edukacinė programa Kartenos piliakalnio kompleksui pažinti!

Mokytis gamtoje niekada ne vėlu ir be galo smagu! Tad kviečiame išbandyti edukacinę programą „KURŠIŲ PILIES beieškant“. Išvykos metu vaikai susipažins su Kartenos miestelio istorija, sužinos kas yra piliakalnis ir kas jam būdinga, mokysis orientuotis vietovėje, skaičiuos, pajudės gryname ore, fiksuos ir analizuos – „tai kur ta pilis prasmego?“. 

Edukacinė programa skirta ne tik gamtos mylėtojams, bet ir vaikams, besidomintiems istorijos įdomybėmis, pažinti išskirtinį Kartenos piliakalnio istorinį-archeologinį kompleksą. Pažintinio pasivaikščiojimo metu, kurio maršrutas ~ 3 km, susipažįstama su piliakalniu, senovės kuršių gyvenviete, vietovės istorija ir mitologija, atliekamos užduotys. Aktyviai keliaujant Minijos slėniu stebima gamta, aplankomas ir mitologinis akmuo – Laumės kūlis, ir Kartenos arba Abakų Lurdas. Užtrunkama apie 2 val.

Visas edukacines programas rasite mūsų svetainėje, skyriuje Edukacija. Turite klausimų ar norite užsisakyti – kreipkitės el. paštu direkcija@salanturp.lt arba tel. nr. 8614 48404


Atgal


Sprendimas V studija | TVS