Naujienos

2018.09.28
"Šauliškas Minijos tvarkymas - 2018"
Minijos tvarkymo akcija 2017 m.

Šių metų spalio 6 d. vyks „Šauliškas Minijos tvarkymas – 2018“. Šios akcijos tikslas plaukiant baidarėmis išvalyti Miniją ir Minijos pakrantes nuo to kas nepriklauso gamtai. Tai tęstinis, 2017 metais pradėtas ir šauniai pavykęs Minijos upės tvarkymas su Šaulių sąjungos jaunaisiais Šauliais ir jaunimo sporto klubu "Kartena". Šiais metais planuojama išvalyti Minijos atkarpas: Pakutuvėnai-Aleksandravas (9 km) ir Aleksandravas-Cigonaliai (11 km). Renginio pradžia 10 val. stovyklavietėje Aleksandrave. Čia pasiruošime plaukimui, išklausysime instruktažo, susiskirstysime į dvi grupes ir apie 10:30 – 11 val. startuosime į upę. Upės tvarkymo trukmė apie 4 - 5 val. Jeigu susidarys didesnis dalyvių skaičius, sudarysime trečią grupę, kuri plauktų ir rinktų šiukšles atkarpoje Cigonaliai – Kartena. Šiukšlės bus kraunamos į baidares ir paliekamos numatytose vietose, jos vėliau bus surinktos autotransportu.
Tad norinčius kviečiame prisidėti ir smagiai praleisti savaitgalį. Prašome registruotis ir informuoti mus apie savo dalyvavimą el. paštu info@minijosbaidares.lt arba el. paštu direkcija@salanturp.lt 
Renginio organizatoriai: Šaulių sąjunga, Vakarų 3 rinktinė, Klaipėdos krašto jaunieji Šauliai; Salantų regioninio parko direkcija; sporto klubas „Kartena“ ir „Minijos baidares“.


Atgal


Sprendimas V studija | TVS