Naujienos

2018.09.25
Kviečiame paminėti Pasaulinę GYVŪNIJOS dieną

Spalio 4-oji – minima kaip Pasaulinė gyvūnijos ir švento Pranciškaus Asyžiečio, gyvūnų globėjo diena. Jos metu skatinama susimąstyti apie gyvūnijos apsaugą, gyvūnų teises ir priežiūrą.
Pasaulinės gyvūnijos dienos proga, Salantų regioninio parko direkcija kartu su Kretingos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistais 2018 m. spalio 4 d. 10 val. ir 11 val. kviečia į Salantų regioninio parko lankytojų centrą, kur bus pristatyta mokomoji medžiaga "Dalis širdies-mus supantiems gyvūnams". Pristatymo metu vaikai galės susipažinti su gyvūnų gerovės reikalavimais, kaip atsakingai išsirinkti gyvūną augintinį, ką turėtų žinoti mažieji šeimininkai apie savo gyvūną.
Vėliau, 13 val. planuojama išvyka į Šauklių riedulyną, kur jūsų lauks pažintis su išskirtine vietove – Lietuvos tundra ir čia įveistais muflonais (transportu prašome pasirūpinti patys).
Kviečiame dalyvauti ir registruotis el. paštu direkcija@salanturp.lt arba tel. 8-445 58761. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į Salantų regioninio parko vyr. specialistę Astą Bagočienę.


Atgal


Sprendimas V studija | TVS