Naujienos

2018.09.18
DAROM ,,World Cleanup Day“ akcija įvyko!
Talka Kulalių riedulyne - Salantų regioniniame parke

Rugsėjo 15 d. Salantų regioniniame parke vyko DAROM ,,World Cleanup Day“. Nuoširdžiai dėkojame UAB ,,Grundas‘‘ kolektyvui su šeimomis bei Mosėdžio seniūnijos kolektyvui pagelbėjusiems sutvarkyti Kulalių riedulyną. Šioje akcijoje dalyvavo daugybė savanorių iš viso pasaulio, kurie švarino aplinką bei tvarkė įvairius objektus. Lietuvoje tvarkėme nacionalinius ir regioninius parkus, taip paminėdami Lietuvos valstybės šimtmetį. 
Prie akcijos taip pat prisijungė ir Kretingos rajono Baublių mokyklos–daugiafunkcio centro mokiniai. Jie dar penktadienį aplankė Salantų regioninio parko lankytojų centrą, o vėliau savo darbu svariai prisidėjo tvarkant Kulalių riedulyną – Natura 2000 teritoriją, svarbią europinių buveinių apsaugai. Ačiū Jums labai! 
DAROM akcija „World Cleanup Day“ – tai didžiausia pilietinė akcija žmonijos istorijoje, kurioje susitelkia daugiau nei 5 proc. pasaulio gyventojų. Akcija skirta ne tik gražinti aplinką, gerai praleisti laiką gamtoje, sustiprinti tarpusavio ryšius, komandinę dvasią, bet ir skatinti visuomenės aplinkosauginį sąmoningumą. 
Šiais metais dalyvauti talkoje užsiregistravo daugiau nei 100 Lietuvos įmonių, pasirengusių per vieną dieną paversti Žemę geresne vieta gyventi! Renginys vyko 150 pasaulio valstybių vienu metu, Lietuvoje buvo tvarkomi 35 nacionaliniais ir regioniniai parkai, juose esančias poilsio aikšteles, ežerai ir upės ir kt.
„World Cleanup Day“ pagrindinis organizatorius Lietuvoje „Darom“ ir „JCI“, globėjas – LR Seimo pirmininkas. Partneriai – LR Aplinkos ministerija, LR Švietimo ministerija, pagrindiniai vykdantieji partneriai – Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba (valstybinių parkų direkcijos) prie AM, VĮ Valstybinių miškų urėdija, RATC asociacija, LKATA asociacija, SKIA asociacija.

0.417266001536217612.jpg


Atgal


Sprendimas V studija | TVS