Naujienos

2018.01.16
2017 m. surinktos lėšos už parko lankytojo bilietą
Akimirkos iš Kartenos festivalio "Kuršių genties vartus ptavėrus" 2017 metais.

2017 m. Salantų regioninio parko direkcija išplatino 86 vnt. lankytojų bilietų po 5 eurus bei 1533 vnt. po 1 eurą, iš kurių 15 buvo įsigyti pasinaudojus šiais metais atsiradusia galimybe paremti parką trumpąja žinute (SMS). Iš viso už bilietus surinkti 1973 eurai. 
Už parduotus lankytojų bilietus surinktos lėšos panaudojamos taip, kad parko lankytojai pajustų tiesioginę savo indėlio naudą, matydami gražėjanti parką, atsinaujinančią infrastruktūrą, lankydami naujus pažintinius takus ar dalyvaudami direkcijos kolektyvo organizuojamuose renginiuose.
2017 metais padovanojome Jums puikų piliakalnių metams ir parko 25-mečiui paminėti skirtą renginį - Kartenos festivalį "Kuršių genties vartus pravėrus", didžiausia dalis surinktų už lankytojo bilietą lėšų (1535 Eur) buvo panaudota šio renginio organizavimui. Vienu mažu žingsneliu su Jūsų pagalba priartėjome prie jau šiais metais planuojamo įrengti naujo pėsčiųjų tako nuo Kalnalio apžvalgos bokšto iki Imbarės piliakalnio, tam tikslui buvo įsigyta vietovės topo nuotrauka (363 Eur). Likusios lėšos (surinktos šiais metais bei nepanaudotos iš surinktų 2016 m.) išleistos direkcijos inventoriui (ryšio priemonėms(163 Eur)).
Ačiū, kad prisidedate prie Salantų regioninio parko puoselėjimo!

Apie savanorišką parko lankytojo bilietą ir jo įsigijimą daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą: http://www.salanturp.lt/?read=21740


Atgal


Sprendimas V studija | TVS