Naujienos

2013.04.18
Salantų gimnazijoje taip pat išaiškinti viktorinos – „protų mūšio“ nugalėtojai
Salantų gimnazijos komandos viktorinos metu

Salantų regioninio parko mokyklose vykstanti viktorina-protų mūšis „Pažink Salantų regioninį parką“ balandžio 17 dieną taip pat įvyko ir Salantų gimnazijoje. Nugalėtojų komandos jau išaiškintos Kartenos vidurinėje ir Kūlupėnų M.Valančiaus pagrindinėje mokyklose, o balandžio 26 dieną susitiksime ir su Mosėdžio gimnazijos atstovais.
Kadangi pagal viktorinos nuostatus, renginyje gali dalyvauti tik komandos sudarytos iš penkių 6-8 klasių moksleivių, Salantų gimnazijai kitame Salantų regioninio parko direkcijos organizuojamame etape atstovaus septintokų komanda: Lukas Pocius, Giedrius Šilgalis, Neda Varpukauskaitė, Rūta Mikšytė ir Reda Ruginytė.
Sveikiname nugalėtojus ir raginame ruoštis kitam viktorinos „Pažink Salantų regioninį parką“ turui gegužės mėnesį, kuomet bus išrinkta stipriausia ir geriausia komanda, atstovausianti Salantų regioninį parką viktorinoje „Pažink Lietuvos saugomas teritorijas“ Žemaitijos nacionaliniame parke.
Viktorina „Pažink Lietuvos saugomas teritorijas“ vyksta trimis etapais. Pirmame etape nuo 2013 m. kovo 15 d. iki birželio 15 d. kiekvieno parko direkcija organizuoja viktoriną mokyklose ir išrenka geriausią komandą, kuri atstovaus parką antrame etape. Antras etapas vyks 2013 m. rugsėjo 15 d. – lapkričio 15 d. Jo metu bus išrinkta geriausia etnografinio regiono komanda (Aukštaitija, Dzūkija, Mažoji Lietuva, Suvalkija, Žemaitija). Na, o trečiajame etape, kuris vyks 2013 m. lapkričio 15 d. – gruodžio 1 d., iš penkių geriausių etnografinio regiono komandų bus išrinkta geriausiai Lietuvos saugomas teritorijas žinanti komanda.
Tai tik dalis projekto, apimančio visos Lietuvos saugomas teritorijas. Viktorinos tikslas yra skatinti jaunimą pažinti ne tik Salantų regioninį parką bet ir kitas Lietuvos saugomas teritorijas, domėtis savo krašto gamta ir kultūra bei ugdyti moksleivių aplinkosauginį mąstymą. Projekto organizatoriai – saugomų teritorijų direkcijos ir Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie AM.


Atgal


Sprendimas V studija | TVS