Naujienos

2013.04.12
Mosėdžio miestelio bendruomenės nariai kviečiami į susitikimą!
Tradicinė žemaitiška troba Salantų RP

Salantų regioninio parko direkcija 2013 m. balandžio mėn. 15 d. 15.00 val. Skuodo rajono, Mosėdžio seniūnijos salėje (Kęstučio g. 4, Mosėdis) organizuoja susitikimą su Mosėdžio miestelio ir aplinkinių kaimų gyventojais, bendruomenės nariais.
Kviečiame bendruomenių narius dalyvauti naujos knygos apie tradicinę architektūra – „Kaimo statyba: Žemaitija“ pristatyme. Tai knyga, skirta žmonėms, gyvenantiems saugomose teritorijose arba tiesiog norintiems statyti ar rekonstruoti sodybas, laikantis tradicijų. Knygoje suprantamai pateikta informacija, konkretūs projektiniai pasiūlymai, planai, spalviniai sprendimai, statybos technologijos ir kt. Tradicinės architektūros kataloguose pasiūlytas patrauklesnis, patogesnis bei kūrybiškesnis būdas sodybų projektavimui ir statybai.
Be to, susitikimo metu bus pristatytos ir Salantų regioninio parko direkcijos 2013 m. planuojamos veiklos, numatomi įgyvendinti projektai. Taip pat aptartos regioninio parko apsaugos ir tvarkymo problemos, atsakyta į Jums rūpimus ir aktualius klausimus.

Išsamesnė informacija teikiama Salantų regioninio parko direkcijoje, adresu: Taikos g. 18, Salantai, Kretingos r. arba telefonu: 8-445 58761.


Atgal


Sprendimas V studija | TVS