Naujienos

2013.03.25
Salantų regioninio parko mokyklose vyksta viktorina – „protų mūšis“
Kūlupėnų M.Valančiaus pagrindinės mokyklos moksleivių komandos viktorinos metu

Kasmet nuo kovo 20 dienos, visą Žemės mėnesį iki balandžio 22 d., Salantų regioninio parko direkcijos darbuotojai tradiciškai organizuoja įvairius renginius, skirtus Žemės dienai paminėti. Šiemet šia proga Salantų regioninio parko mokyklose vyksta viktorina-protų mūšis „Pažink Salantų regioninį parką“. Tai tik dalis projekto, apimančio visos Lietuvos saugomas teritorijas. Viktorinos tikslas yra skatinti jaunimą pažinti ne tik Salantų regioninį parką bet ir kitas Lietuvos saugomas teritorijas, domėtis savo krašto gamta ir kultūra bei ugdyti moksleivių aplinkosauginį mąstymą. Projekto organizatoriai – saugomų teritorijų direkcijos ir Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie AM. 

Nr.3__2013_03_20_Viktorina.JPG

Kovo mėn. 20 ir 22 dienomis Salantų regioninio parko Kartenos vidurinėje mokykloje ir Kūlupėnų pagrindinėje mokykloje jau įvyko pirmojo etapo atrankos ir buvo išaiškinti šių mokyklų nugalėtojai. Kadangi pagal viktorinos nuostatus, renginyje gali dalyvauti tik komandos sudarytos iš penkių 6-8 klasių moksleivių, Kartenos vidurinei mokyklai kitame Salantų regioninio parko direkcijos organizuojamame etape atstovaus aštuntokų komanda: Rimantė Viršilaitė, Aurelija Daukantaitė, Tomas Kupšys, Donatas Juška ir Evelina Šulcaitė, o Kūlupėnų M. Valančiaus pagrindinę mokyklą atstovaus aštuntokai: Viktorija Taučiutė, Greta Pilelytė, Žygimantas Narvilas, Donatas Bumblys, Aurimas Mažonas. 

Sveikiname nugalėtojus ir raginame ruoštis kitam viktorinos „Pažink Salantų regioninį parką“ etapui, kuomet bus išrinkta stipriausia ir geriausia komanda, atstovausianti Salantų regioninį parką viktorinoje „Pažink Lietuvos saugomas teritorijas“ Žemaitijos nacionaliniame parke. 

Viktorina „Pažink Lietuvos saugomas teritorijas“ vyksta trimis etapais. Pirmame etape nuo 2013 m. kovo 15 d. iki birželio 15 d. kiekvieno parko direkcija organizuoja viktoriną mokyklose ir išrenka geriausią komandą, kuri atstovaus parką antrame etape. Antras etapas vyks 2013 m. rugsėjo 15 d. – lapkričio 15 d. Jo metu bus išrinkta geriausia etnografinio regiono komanda (Aukštaitija, Dzūkija, Mažoji Lietuva, Suvalkija, Žemaitija). Na, o trečiajame etape, kuris vyks 2013 m. lapkričio 15 d. – gruodžio 1 d., iš penkių geriausių etnografinio regiono komandų bus išrinkta geriausiai Lietuvos saugomas teritorijas žinanti komanda.


Atgal


Sprendimas V studija | TVS