Lankytojų centro ekspozicija

Ledyno tema lankytojų centro ekspozicijoje atskleidžiama stilizuotu parko reljefu, suformuotu ant lubų ir apjungiančiu visus centro kampelius. Šis paskutinio ledynmečio suformuotas reljefas simbolizuoja parke esančias atodangas bei plokščiadugnius Erlos, Salanto ir Minijos upių slėnius. Visur gausu riedulių bei kerpių motyvų. Kerpės, augančios ant akmenų, simbolizuoja ilgaamžiškumą, perpasakoja per tūkstančius metų gamtoje vykusius pokyčius.
 
i_svetaine.JPG
 
  Lankytojas supažindinamas ne tik su šio krašto gamta, bet ir su kultūra. Čia galima „gyvai" išgirsti žemaičių tarmę, daugiau sužinoti apie tradicinę architektūrą, archeologijos paveldą. 
  Lankytojai turi galimybę interaktyviame žaidime patys suformuoti šio regiono kraštovaizdį, pamatyti, kokiais gamtos turtais didžiuojasi Salantų regioninis parkas, susipažinti su svarbiausiu elementu - rieduliais bei išbandyti jėgas mėgindami „suspausti“ akmenį.
 
Maloniai laukiame visų smalsių besidominčių regioninio parko gamta ir kultūra lankytojų!
 
 
DSC_0021.JPG svet.JPG
 
 
Ekspoziciją apžiūrėti galima kasdien darbo dienomis:
I–IV – 8.00–17.00
V – 8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45
 
 
Informuojame, jog nuo 2022 m. kovo mėn. lankytojų centro ekspozicijos lankymas yra mokamas. Savarankiškas lankymasis ekspozicijoje kainuoja 1 Eur (moksleiviams, studentams, pensinio amžiaus asmenims, neįgaliesiems taikoma nuolaida). 
 
Daugiau informacijos tel.: +370 445 58 761, +370 686 77 279. 
 
 
Adresas:
Laivių g. 9, Salantai
Kretingos r.

Sprendimas V studija | TVS