Naujienos

Kovo pabaigoje Lietuvos auditorijai po daugiau nei 10 metų kūrimo pristatomas režisieriaus Mindaugo Survilos dokumentinis filmas „Sengirė“. Tai lėtas, poetinis ir vaizdinis pasakojimas apie seniausius Lietuvos... plačiau»
Šiais, kaip ir praėjusiais metais, Kretingos rajono Salantų meno mokykla organizavo respublikinį mokinių kūrybinių darbų konkursą ,,Pravėriau vario vartelius“. Jame partnerio teisėmis... plačiau»
Salantų regioninio parko lankytojų centre vasario 27 d. įvyko susitikimas-seminaras dėl naujo planuojamo turistinio maršruto šiauriniame Lietuvos regione. Seminarą organizavo asociacija "Klaipėdos regionas", vykdanti... plačiau»
Kanopinių žvėrių ir didžiųjų plėšrūnų paplitimui, santykinei jų gausai visoje šalyje ir atskiruose regionuose nustatyti skirta medžiojamųjų gyvūnų apskaita pagal pėdsakus sniege. 2018 m. pakeistos... plačiau»
Jau kelis pastaruosius mėnesius Šauklių riedulyne verdantį gyvenimą galime stebėti daug paprasčiau, kadangi 2017 m. iš aplinkos apsaugos rėmimo programos (AARP) buvo įsigytos stebėjimo... plačiau»
2017 m. Salantų regioninio parko direkcija išplatino 86 vnt. lankytojų bilietų po 5 eurus bei 1533 vnt. po 1 eurą, iš kurių 15 buvo įsigyti pasinaudojus šiais metais atsiradusia galimybe... plačiau»


Sprendimas V studija | TVS