Naujienos

2011.10.17
„Keliauk kitaip“ konkursas: Gamtos riteris

Kviečiame dalyvauti projekto „Keliauk kitaip“ (www.keliaukkitaip.lt) organizuojamame konkurse ,,Gamtos riteris”.

Garbingas “Gamtos riterio” titulas bus skiriamas už nuopelnus saugomoms teritorijoms ir aplinkai palankaus elgesio propagavimą, eko draugiškumą, už pastangas tvarkant ir prižiūrint gamtą. Kandidatu į šį titulą gali pretenduoti bet kas: pažįstamas, darbdavys ar darbuotojas, draugas, kaimynas ar giminaitis – “Gamtos riteriais” taps tik patys draugiškiausi aplinkai žmonės, kurie kas dieną gyvena ir stengiasi gyventi giliąja eko prasme.

Kandidatus, jų nuveiktų darbų aprašymus ar fotografijas siųskite į gamtosriteris@keliaukkitaip.lt  arba užpildykite anketą http://www.keliaukkitaip.lt/index.php/keliauk/registerkonkursas.

Konkurso laimėtojus rinks “Keliauk kitaip” portalo lankytojai ir svečiai. “Gamtos riteriai” ir juos paskelbę aprašymų autoriai bus apdovanoti vertingais prizais, daugiausiai balsų surinkusios dalyvių istorijos bus publikuojamos “Keliauk kitaip” garbės skiltyje ir “Eko bangos” naujienose.

Informacija apie kitus „Keliauk kitaip“ organizuojamus konkursus rasite: http://www.keliaukkitaip.lt/index.php/keliauk/konkursai_archyvas

Projektą „Kompleksinė visuomenės informavimo ir švietimo apie saugomų teritorijų svarbą bei aplinkai palankų gyvenimo būdą programa ,,Keliaukime kitaip!“ finansuoja Europos regioninės plėtros fondas pagal 2007-2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programą.

Picture1.jpgPicture2.jpg


Atgal


Sprendimas V studija | TVS