Naujienos

2020.05.18
Nuo gegužės 19 d. atveriame duris!

Nekantraudami pranešame, jog nuo gegužės 19 d. galite aplankyti Salantų regioninio parko direkcijos lankytojų centrą ir susipažinti su išskirtinėmis Salantų regioninio parko vertybėmis! Čia – vaizdinė, garsinė ir pati įdomiausia koncentruota informacija apie šią vakarų Lietuvos saugomą teritoriją. O iš lankytojų centro – tiesiai į gamtą!

Nepamirškite, jog saugumo reikalavimai niekur nedingo! Atsakingai lankykitės gamtoje, gerbkite save ir aplinkinius.

Norėdami lankytis Salantų regioninio parko direkcijos lankytojų centre privalote dėvėti kaukes, laikytis saugaus 2 m atstumo nuo kitų asmenų, nesiburiuoti. Į patalpą neįleidžiami sergantys, rizikos grupės asmenys. Prie įėjimo jūsų saugumui užtikrinti rasite dezinfekcinę priemonę, vienkartines pirštines, ant grindų – nuorodas, kokia tvarka sklandžiai apžiūrėsite ekspoziciją. Norėdami įsigyti suvenyrų su Salantų regioninio parko simbolika, tai galite padaryti užėjus į lankytojų priimamąjį po vieną.

Užtikriname, kad Salantų regioninio parko direkcija laikosi visų saugumo ir higienos reikalavimų: patalpos grindys ir liečiami paviršiai valomi su dezinfekcine priemone, patalpos nuolat vėdinamos, lankytojų srautai reguliuojami.

Tam, kad išvengtumėme nesklandumų ir atsižvelgtumėme į kiekvieno poreikius, maloniai kviečiame išankstinei registracijai tel. +370 614 48 404, el. p. direkcija@salanturp.lt, messenger (Facebook paskyra – Salantų regioninio parko direkcija).

Raginame palaikyti saugomas Lietuvos teritorijas ir įsigyti lankytojo bilietą! Vienkartinį 1 Eur (5 d.) lankytojo bilietą galite įsigyti Salantų regioninio parko direkcijoje arba siųsdami SMS žinutę tel. 1860 – įrašant SLRP (1 Eur + 0,35 Eur aptarnavimo mokestis (5 d.).

Dėkojame.

Papildoma informacija apie lankymąsi saugomų teritorijų lankytojų centruose ir kt. – https://vstt.lrv.lt/lt/naujienos/lankytojams-atsidarys-medziu-laju-takas.

Salantų regioninio parko direkcijos kolektyvas


Atgal


Sprendimas V studija | TVS