Naujienos

2020.04.29
Virtuali konferencija „Žuvų migracijos kelių atkūrimas Lietuvoje“

Gegužės 14 d. 10 val. Salantų regioninio parko direkcija kartu su programa „Kurk Lietuvai“ kviečia į virtualią konferenciją „Žuvų migracijos kelių atkūrimas Lietuvoje“!

Šios konferencijos tikslas – informuoti, kodėl svarbu atverti migracijos kelius žuvims Lietuvoje.

Registracija į konferenciją el. p. direkcija@salanturp.lt (nurodykite ką atstovaujate ir savo el. pašto adresą, į kurį norite gauti konferencijos nuorodą).

Konferencijos metu ekspertų, mokslininkų iš Aplinkos apsaugos agentūros, Klaipėdos universiteto Jūrų tyrimo instituto, projekto „Kurk Lietuvai“, Lietuvos hidrobiologų draugijos ir kt. pateikta informacija, pasidalinta geroji užsienio patirtis ir mokslinis naudos pagrindimas leis suinteresuotoms šalims (savivaldybių atstovams, Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos pavaldžių įstaigų specialistams) tikslingai panaudoti perteiktas žinias, skatinat ir siekiant užtvankų pralaidų demontavimą, atstatant upių vagas Lietuvoje, sprendžiant kliūčių šalinimą upėse migruojančioms žuvims, dumblėjimo ir kt. aplinkosaugos problemas, taip prisidedant prie natūralių žuvų populiacijų išsaugojimo.


Informaciją apie renginį galite sekti Facebook paskyroje:


Atgal


Sprendimas V studija | TVS