Naujienos

2018.06.29
Kviečiame sudalyvauti Septynių piliakalnių žygyje

Šiais metais, liepos 21 dieną, organizuojamas „Septynių piliakalnių žygis“. Tradiciškai pėsčiųjų žygio maršrutas (~ 25 km) drieksis per Salantų regioniniame parke esančius Imbarės – Sauserių – Dauginčių I – Dauginčių II – Martynaičių – Gintarų – Kartenos piliakalnius. Žygio finiše, Kartenos piliakalnio papėdėje vyks atkuriamosios istorijos, amatų ir muzikos šventė „Kuršių genties vartus pravėrus“. 
Žygį pradėsime 8.00 val. nuo Imbarės piliakalnio ir iki Kūlupėnų geležinkelio tilto eisime Salanto senslėniu. Eidami link Sauserių piliakalnio aplankysime Tamožinės ąžuolą, o perbridę Minijos upę papietausime ir pailsėsime. Vėliau aplankysime Dauginčių I ir II piliakalnius, lauko keliukais nužygiuosime link Martynaičių piliakalnio. Iki Gintarų dvarvietės (Vyšnių kalno) eisime Minijos slėniu, o žygį užbaigsime (planuojama apie 15.00 val.) Kartenos piliakalnio papėdėje, kur vyks Kartenos festivalis ,,Kuršių genties vartus pravėrus''.
Norintiems sudalyvauti: registracija vyksta el. paštu: direkcija@salanturp.lt, kur būtina nurodyti žygeivio vardą, pavardę, amžių, o komandinėje registracijoje reikėtų pažymėti ir komandos vadovą bei jo telefono numerį. Iš žygio finišo Kartenoje į startą Imbarėje bus galimybė parvykti autobusu, bet tai būtina nurodyti registruojantis!
Kviečiame pajusti protėvių dvasią žygiuojant jų pramintais takais ir, kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiais prisijungti pėsčiųjų žygyje aplankant septynis piliakalnius!

Daugiau informacijos galite rasti mūsų facebook‘o paskyroje


Atgal


Sprendimas V studija | TVS