Naujienos

2015.02.18
Kviečiame dalyvauti nacionaliniame konkurse „Pamoka gamtoje: svajokime drauge!“

Siekdami sudaryti daugiau galimybių mokiniams ir mokytojams išeiti į gamtą bei susipažinti su Lietuvos saugomomis teritorijomis, Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie AM ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyrius jau antrus metus organizuoja konkursą „Pamoka gamtoje: svajokime drauge“.

Konkurso tikslas – stiprinti švietimo institucijų ir saugomų teritorijų bendradarbiavimą, sudarant sąlygas gamtamokslinio ugdymo plėtotei, skatinant partnerystę.

Konkurse kviečiamos dalyvauti bendrojo ugdymo ir neformaliojo švietimo mokyklų komandos iki 5 mokinių ir mokytojas. Komandų skaičius, atstovaujantis mokyklai, neribojamas. Gali dalyvauti gamtos ir kitų dalykų mokytojai.

Konkurso „Pamoka gamtoje: svajokime drauge“ dalyviai turi atlikti kelias nuoseklias veiklas: pasirinkti saugomą teritoriją, organizuoti pažintinę išvyką į saugomą teritoriją, sukurti pamoką ir pravesti ją gamtoje.

Taip pat bus rengiamas mokymų ciklas „Ugdanti gamta: edukacija šalies saugomose teritorijose, gerosios patirtys ir naujos galimybės“. Mokymai vyks Gražutės ir Kurtuvėnų regioniniuose parkuose balandžio mėnesį. Kviečiami dalyvauti visų klasių gamtos mokslų, geografijos bei neformaliojo ugdymo institucijų mokytojus, besidominčius žaliosiomis mokymo aplinkomis.

Pamokas apie saugomas teritorijas kviečiame kurti iki 2015 metų birželio 30 dienos.
Daugiau informacijos rasite - http://www.lmnsc.lt/lt/pamoka_gamtoje


Atgal


Sprendimas V studija | TVS