Naujienos

2013.04.26
Viktorina – „protų mūšis“ įvyko ir Mosėdžio gimnazijoje
Viktorinos metu Mosėdžio gimnazijoje

Salantų regioninio parko mokyklose vykstanti viktorina-protų mūšis „Pažink Salantų regioninį parką“ jau apkeliavo visas parko teritorijoje esančias mokyklas. Visose yra išrinkta pati geriausia ir sumaniausia penkių mokinių komanda, susirungsianti kitame ture, siekiant išaiškinti stipriausią Salantų regioninio parko komandą.
Šiandien, balandžio 26 dieną, Mosėdžio gimnazijoje buvo išaiškinta dar viena viktorinos-protų mūšio „Pažink Salantų regioninį parką“ nugalėtojų komanda ir paskutinė iš Salantų regioniniame parke esančių mokyklų. Ja tapo Mosėdžio gimnazijos 8a klasės komanda, kurią atstovauja: Deimantė Urnytė, Šarūnas Petrauskas, Karolis Zemeckis, Mantas Zacharovas, Vilmantas Mockus. Pagal viktorinos nuostatus, „protų mūšyje“ gali dalyvauti tik komandos sudarytos iš penkių 6-8 klasių moksleivių.
Sveikiname nugalėtojus ir raginame ruoštis kitam viktorinos „Pažink Salantų regioninį parką“ turui vyksiančiam gegužės mėnesį, kuomet bus išrinkta stipriausia ir geriausia komanda, atstovausianti Salantų regioninį parką viktorinoje „Pažink Lietuvos saugomas teritorijas“ Žemaitijos nacionaliniame parke.
Viktorina „Pažink Lietuvos saugomas teritorijas“ vyksta trimis etapais. Pirmame etape nuo 2013 m. kovo 15 d. iki birželio 15 d. kiekvieno parko direkcija organizuoja viktoriną mokyklose ir išrenka geriausią komandą, kuri atstovaus parką antrame etape. Antras etapas vyks 2013 m. rugsėjo 15 d. – lapkričio 15 d. Jo metu bus išrinkta geriausia etnografinio regiono komanda (Aukštaitija, Dzūkija, Mažoji Lietuva, Suvalkija, Žemaitija). Na, o trečiajame etape, kuris vyks 2013 m. lapkričio 15 d. – gruodžio 1 d., iš penkių geriausių etnografinio regiono komandų bus išrinkta geriausiai Lietuvos saugomas teritorijas žinanti komanda.
Tai tik dalis projekto, apimančio visos Lietuvos saugomas teritorijas. Viktorinos tikslas yra skatinti jaunimą pažinti ne tik Salantų regioninį parką bet ir kitas Lietuvos saugomas teritorijas, domėtis savo krašto gamta ir kultūra bei ugdyti moksleivių aplinkosauginį mąstymą. Projekto organizatoriai – saugomų teritorijų direkcijos ir Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie AM.


Atgal


Sprendimas V studija | TVS