Naujienos

2013.04.03
Erlėnų ir Šauklių kaimų bendruomenių nariai kviečiami į susitikimus!
Tradicinė žemaičių troba Salantų RP

Salantų regioninio parko direkcija 2013 m. balandžio mėn. 4 d. 11.00 val. Kretingos rajono, Erlėnų bendruomenės namuose organizuoja susitikimą su Erlėnų kaimo gyventojais, bendruomenės nariais, o balandžio mėn. 4 d. 15.00 val. Skuodo rajono Šauklių bendruomenės namuose – su Šauklių kaimo gyventojais, bendruomenės nariais.
Kviečiame bendruomenių narius dalyvauti naujos knygos apie tradicinę architektūra – „Kaimo statyba: Žemaitija“ pristatyme. Tai knyga, skirta žmonėms, gyvenantiems saugomose teritorijose arba tiesiog norintiems statyti ar rekonstruoti sodybas, laikantis tradicijų. Knygoje suprantamai pateikta informacija, konkretūs projektiniai pasiūlymai, planai, spalviniai sprendimai, statybos technologijos ir kt. Tradicinės architektūros kataloguose pasiūlytas patrauklesnis, patogesnis bei kūrybiškesnis būdas sodybų projektavimui ir statybai.
Be to, susitikimo metu bus pristatytos ir Salantų regioninio parko direkcijos 2013 m. planuojamos veiklos, numatomi įgyvendinti projektai. Taip pat aptartos regioninio parko apsaugos ir tvarkymo problemos, atsakyta į Jums rūpimus ir aktualius klausimus.

Išsamesnė informacija teikiama Salantų regioninio parko direkcijoje, adresu: Taikos g. 18, Salantai, Kretingos r. arba telefonu: 8-445 58761.


Atgal


Sprendimas V studija | TVS