Naujienos

2012.11.27
Įvyko susitikimas su Imbarės kaimo bendruomene
Susitikimo su Imbarės k. bendruomene metu

Šių metų lapkričio 26 d. Imbarės bendruomenės namuose Žvainių k. įvyko susitikimas su Imbarės kaimo bendruomenės, Imbarės seniūnijos ir Salantų regioninio parko direkcijos atstovais.
Susitikimo metu, Salantų regioninio parko vyr. kultūrologas Julius Kanarskas trumpai nušvietė Imbarės archeologinio komplekso istoriją, pristatė planuojamo tvarkyti Imbarės piliakalnio projektą.
Pirmiausia, siekiant Imbarės piliakalnio archeologinį kompleksą pritaikyti lankymui, yra būtina išryškinti piliakalnio gynybinius įtvirtinimus, jo siluetą, kuo plačiau atverti lankytojams nuo piliakalnio atsiveriančią Salanto upės panoramą ir apylinkių kraštovaizdį. Tuo tikslu piliakalnio teritorijoje bus iškirsti medžiai ir kiti menkaverčiai krūmai
Be to, Imbarės piliakalnio tvarkymo projekto metu, numatoma įrengti akmenimis grįstą taką bei takus su atsijų danga, kuriais vaikščiodami lankytojai galės apžvelgti Imbarės piliakalnį ir jo apylinkes. Taip pat bus įrengtas tiltelis, laiptai, pastatytos informacinės ir nukreipiančiosios rodyklės, informaciniai stendai, suolai, užtvara, lauko tualetas.
Salantų regioninio parko direktorius taip pat informavo ir apie kitas direkcijos planuojamas veiklas, numatomus įgyvendinti projektus, tarp kurių ir pėsčiųjų takas nuo Kalnalio apžvalgos bokšto iki sutvarkyto Imbarės piliakalnio. Buvo atsakyta į visus imbariečiams rūpimus klausimus, aptartos iškylančios teritorijos tvarkymo problemos.


Atgal


Sprendimas V studija | TVS